Plačiau apie projekto LOPŠELIS įgyvendinimą

2016-05-27

Šiandien, kartu su kūdikių namų "Lopšelis" mažaisiais, apsilankėme VDU Kauno botanikos sode, kur kartu pasidžiaugėme gamta, žydinčiomis gėlėmis bei smagiai padūkome žaidimų aikštelėje! Dėkojame VDU Kauno botanikos sodui už šią puikią galimybę :)

2016-03-25

Šiandien lankėmės kūdikių namuose "Lopšelis", kur kartu su vaikučiais kvietėme išlįsti saulę, stebėjome nuotaikingą vaidinimą bei dažėme, aplikavome ir spalvinome margučius. Visi džiugiai nusiteikėme artėjančiai pavasario šventei. Ir Jums linkime gražių ir saulėtų Velykų! :)

2016-03-17

Šiandien, kartu su kūdikių namų "Lopšelis" mažaisiais, apsilankėme "Vaikų žaidimų kambarys Upeliukas". Ši, kupina juoko ir geros nuotaikos, išvyka visiem suteikė daug puikių emocijų bei įspūdžių. Esame labai dėkingi žaidimų kambariui "Upeliukas" už bendradarbiavimą bei smagias akimirkas. Tai išties puiki vieta, kur mažieji tiesiog negali nesišypsoti. :)

2016-02-09

Šiandien, kartu su kūdikių namų "Lopšelis" vaikučiais, išvarėme žiemą ir atšventėme užgavėnes. Blynai, šypsenos ir juokas. Tikimės, jog ir Jūsų diena buvo kupina gerų emocijų. Juk pavasaris! : )

2016-02-06

Penktadienį visi kartu susibūrėme ir paruošėme vaikučiams iš "Lopšelio" kūdikių namų kaukes mūsų bendrai užgavėnių šveitei. Juk gera daryti gerą, ypatingai tokioje draugijoje:)

2015-12-22

 

Kelios akimirkos iš mūsų Kalėdinės šventės, vykusios „Lopšelis“ kūdikių namuose. Kalėdų senelis bei dovanėlės itin pradžiugino mažylius ir pavertė šią dieną įsimintina ne tik jiems, bet ir mums patiems:) Dėkui darsyk visiems prisidėjusiems prie vaikučių norų išsipildymo: Turėjome 87 atvirukus su norais - visi išpildyti! Vaikai net dviratuką gavo, apie kurį nedrįso užsiminti!

Dalinkimės šiluma, džiaugsmu ir skleiskime Kalėdinę nuotaiką ir toliau, nepaisant kokie orai tūno už lango:))

AČIŪ už jūsų gerumą!

2015-12-10

Itin aktyvus metas klubui, pripildytas artėjančių Kalėdų džiaugsmo. Gruožio 10 dieną lankėmės kūdikių namuose "Lopšelis", kuriuose kartu su vaikučiais paprastą žaliaskarę pavertėme gražia, spalvinga ir jaukumą dovanojančią Kalėdų eglute : )

2015-12-07

Mielieji, surinkome vaikučių norus ir sukabinome juos ant Kalėdų eglutės Kauno Arkikatedroje Bazilikoje. Kviečiame pasiimti atviruką su vaikučio noru ir grąžinti jį kartu su dovanėle į parapijos raštinę Sladkevičiaus g. 5. Kalėdų senelis, nešinas jūsų dovanėlėmis, keliaus pas vaikučius į kūdikių namus "Lopšelis". Skleiskime kalėdinę nuotaiką kartu!

2015-09-11

Tik prasidėjus naujajam sezonui skubėjome susitikti su labai pasiilgtais „Lopšelio“ auklėtiniais.

Šį kartą mažuosius nustebinome muilo burbulų puota - daugybės dydžių, formų bei spalvų burbulai sklandė ore, kartu atnešdami daug juoko, šypsenų ir to niekada nepradingstančio noro nors vieną spalvotą burbuliuką pagauti ir turėti tik sau : )

2014-12-10

Kartu su vaikučiais puošeme eglę, taip pat rašėme kalėdines atvirutes su vaikų norais ir kabinome ant eglutės Kauno rotušėje.