Muškime gerumo įvartį drauge!

2015-04-24

Jau ketvirtus metus iš eilės Kauno Rotaract klubas kartu su Foosin komanda skatina Kauno miesto ir visos Lietuvos piliečius įmušti Gerumo įvartį drauge!

Gerumo įvartis – labdaringas stalo futbolo čempionatas po atviru dangumi, kasmet sujungiantis žmones vieną pavasario popietę praleisti kartu. Jo metu žaidžiamas stalo futbolas ir tuo pat metu ištiesiama pagalbos ranka tiems, kam jos labiausiai reikia.

Šiais metais visos jo metu surinktos lėšos bus skirtos vaikams iš Kauno Jono Laužiko specialiosios mokyklos. Šiems vaikučiams likimas jau skyrė daug išbandymų: vienas skaudžiausių – intelekto negalia, dėl kurios jiems yra sunkiau integruotis i visuomenę ir suprasti aplink supantį pasaulį. Kiekvienam specialiųjų poreikių vaikui būtina laiku suteikti pagalbą, kiek galima labiau sušvelninti vystymosi sutrikimų poveikį bendram psichiniam vystymuisi ir padėti atsiskleisti stipriausioms vaikučio savybėms. Specialių ugdymo žaidimų dėka, vaikai turėtų galimybę lengviau ir efektyviau suprasti tai, kas vyksta aplinkui.

Visi, atvykę į šį stalo futbolo turnyrą, tikrai nenuobodžiaus! Kiekvienas turės galimybę pasimokyti žaidimo subtilybių iš tikrų profesionalų, o mažiesiems čempionams bus įrengti mini-futbolo stalai. Jūsų laukia ir daug kitų pramogų, taip pat gausios rėmėjų dovanos.

Tad nepamirškite užregistruoti savo komandos!

Laukiame Jūsų Gegužės 23d. Kauno santakoje.

 

Daugiau informacijos:

 www.facebook.com/gerumoivartis

 https://www.facebook.com/events/658130057652775/

 www.gerumoivartis.lt/